הסרת שיער

איך לבחור את השעווה הנכונה להסרת שיער

יש הרבה סוגים של שעווה, כל שעווה מתאימה לסוג אחר של שיער (עבה וקוצני, פלומתי, דק וכד) וכמובן לסוגים שונים של עור.הנה לכם פירוט בכדי שתלמדו להתאים את השעווה הנכונה ביותר עבורכם.

עוד דבר חשוב, שעווה מתקלפת היא שעווה שאין צורך בבד כדי למשוך אותה וכל שעוות הדבש למינהן הן שעוות בדים שאפשר למשוך אותן רק עם נייר-בד.

רולרים – הרולרים מיועדים לשימוש באיזורים גדולים כגון רגלים, גב ובית שחי. לכל סוג עור ושיער יש את השעווה הספציפית לטיפול. בשעוות של פראנס ביוטי משתמשים בשרף טהור המופק משרף עצים מאיזור אפריקה הדרומית. את כל שעוות הרולר צריך לחמם במכשיר חימום ייעודי ולהשתמש בנייר להסרת שעווה.

שעוות פירות (תפוח, מלון ובננה) מכילה טיטניום (טלק) בכמות גבוה, דבר המנטרל בצורה משמעותית את קילוף העור. אלו שעוות עדינות מאוד ועם כוח משיכה נמוך והן מומלצות לבעלי עור רגיש, לבן, שזוף או טיפול שעווה ראשון.

סדרת טיטניום (ורודה, שוקולד, אלוורה ולוטוס) בעלת כוח משיכה גבוה יותר אך עדיין נחשבת לשעווה עדינה מכיוון שכמות הטיטניום מופחתת. מיועדת לבעלי עור רגיל ולשערה בחוזק בינוני

סדרה ארומטית (לימון, בזיליקום, אניס, רוזמרין) עם כמויות טלק מינימליות, מתאימה לבעלי שיער חזק ובנוני. השעווה צלולה ומאפשרת משיכה מבסיס השיערה.

שעווה טבעית – בעלת כוח משיכה חזק, מתאימה לשיער קצר וקוצני, מדללת את צמיחת השיער ומותירה עור חלק כמשי.

שעווה חמה אלסטו לבנה מתקלפת – ללא שימוש בנייר משיכה. מאפשרת טיפול נקי, מהיר, יעיל ויסודי, מתייבשת מהר, כוח תפיסה חזק ולכן מתאימה גם לשיער קצר וקוצני. מומלצת לאיזורים כגון שפם, מפשעות, בית שחי.

שעווה ורודה מתקלפת – ללא שימוש בנייר משיכה. מתאימה לבעלי עור עדין ועור בהיר ומומלצת לשימוש לאיזורי הפנים.

שעווה חמה אלסטו דבש – מומלצת לשיער פלומתי ורך.

שעווה חמה שחורה – ללא שימוש בנייר משיכה. מיועדת לשטחים גדולים כגון רגלים, גב, בטן, ידיים.

מוצרים נילווים

פרופוטלק – אבקה המורכבת מ 100% אבקת פרופוליס ויוצרת שכבת הגנה על העור ומפחיתה כאב. בנוסף אבקה זו מתאימה למי שיש לה עור שומני ומזיע שמפחית מהיכולת של השעווה להתפס על השיערה. הפרופוטלק מקטין אדמומיות.

ביאדרמיס – קרם הרגעה לאחר טיפולי שעווה ומהווה תחליף שמן להסרת שאריות שעווה.

קרטולושן לטיפול בשיערה חודרנית – חומצה סליצילית המרככת את העור ומסייעת להוצאת שיערה חודרנית. מוצר זה הינו מוצר לשימוש מקצועי בלבד על ידי קוסמטיקאיות.

קל-אפיל – מתאימה לאחר גילוח והסרת שיער בשעווה ומאטה את קצב צמיחת השיערה ומחלישה את סיב השיערה מגיע בשני סוגים, לגוף ולפנים (מתאים גם לגברים)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *