חשוב לדעת

המוצר הסודי של השבוע. מה זה?

לא כולן יודעות אך בעולם הקוסמטיקה יש שלוש נישות עיקריות.

  • מוצרי פארם (מוצרי מדף) – אותם ניתן לראות על המדפים כמעט בכל חנות פארם. לרוב מדובר במוצרי טיפוח קלילים עם אחוז נמוך של חומר פעיל ולא צריך איבחון או התאמה מיוחדת (למעט סוג עור)

  • מוצרים מקצועיים בדרגת נגישות גבוה – מוצרים לשימוש ביתי עם אחוז גבוה של חומר פעיל אותם ניתן לרכוש גם אצל קוסמטיקאיות וגם במספר מצומצם של חנויות אונליין אך לעולם לא על מדף של חנויות הפארמה.

  • מוצרים מקצועיים בדרגת נגישות נמוכה – מוצרים באריזות גדולות לשימוש במכון וחומצות קילוף בדרגות עומק שונות אשר מצריכות התאמה של קוסמטיקאית שעברה הכשרה. בקטגוריה זו יש גם מוצרים לטיפול ביתי אך גם הם מצריכים התאמה יסודית של קוסמטיקאית שעברה הכשרה על אותם המוצרים הספציפיים. מוצרים אלו לא מוצגים בחנויות האונליין לקניה וניתן להזמין אותם בקניה טלפונית רק לאחר איבחון של בעלת מקצוע מדופלמת.

כשמדובר במוצרים מקצועיים (בנגישות גבוה ונמוכה כאחד) בעלי המותגים לא מאפשרים לסטות ממחירי הצרכן אלא אם כן מדובר במבצע פרטני וקצר מועד שמיועד ללקוחות הקוסמטיקאית שעברה את ההדרכה אך אסור בתכלית האיסור לפרסם הנחות באתרים השונים או בקבוצות פייסבוק ומכאן הגיע הרעיון של “המוצר הסודי של השבוע”.

בכל שבוע אנחנו נפרסם מוצר אחד לנמצאות ברשימת תפוצה ספציפית שהקמנו למוצר הסודי. המוצר יהיה בהנחה גדולה של חצי מחיר ממחיר הצרכן ורק חברות רשימת התפוצה תוכלנה להחשף לדף המוצר לתשלום. אנחנו נחשוף את תמונת המוצר בהודעה שתשלח לרשימת התפוצה אך באתר תופיע תמונה עליה כתוב “המוצר הסודי של השבוע” בלבד.

המוצר הסודי של השבוע יפורסם בכל יום רביעי בשעה 12:00.

מי שמעוניינת להכנס לרשימת התפוצה של המוצר הסודי צריכה לשלוח הודעה בווצאפ עם השם המלא שלה ולכתוב “אני רוצה להכנס לתפוצה של המוצר הסודי”. מספר הטלפון לשליחת ההודעה 0538244133.

בג’וי 365 נמשיך תמיד לחפש ולמצא דרכים כדי לתת ללקוחותינו מוצרים במחירים משתלמים ומבצעים מיוחדים על מנת להנגיש לכולן מוצרים איכותיים במחירים נמוכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *